О нас Доставка и оплата Гарантия Акционные предложения Связаться с нами

MAKITA (Япония)

На странице:
Сортировка:
2 999грн.
Технические характеристики Тип патрона Быстрозажимной Режимы работы Заворачивание шурупов, Сверление Диапазон зажима патрона, мм 10 Количество скоростей 2 Максимальный крутящий момент, Нм 36 Максимально..
2 999грн.
3 299грн.
Вбудоване світлодіодне підсвічування, що полегшує роботу при недостатньому освітленні Зручно розташований перемикач реверсу Ідеально підходить для використання у важкодоступних місцях Регулювання швидкості Напруга акумулятора 10,8 В Ємність акумулятора..
3 299грн.
2 028грн.
Регулювання кута і положення круглої рукоятки в залежності від зросту і положення користувача під час роботи Спеціальне кріплення на ручці запобігає від'єднанню подовжувача Регулювання довжини телескопічної трубки проводиться за допомогою спеціального важеля і внутрішньої трубки Різання за допомогою..
2 028грн.
1 899грн.
Бічна рукоятка для більш зручної роботи з інструментом Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача Збільшено площу з прогумованим покриттям для надійнішого утримування та забезпечення максимальної сили удару ..
1 899грн.
2 702грн.
Захисний щиток оберігає користувача від тирси та осколків Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача Низький рівень вібрації та шуму під час роботи Новий зовнішній дизайн Шестигранний ключ можна зберігати в спец..
2 702грн.
1 899грн.
Опорна алюмінієва плита нахиляється в обох напрямках на 45° Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача Шестигранний ключ можна зберігати в спеціальному відділенні інструменту Можливість встановлення більш товсто..
1 899грн.
3 599грн.
Ергономічна і компактна конструкція забезпечує більш зручне управління і більш високу маневреність інструменту Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручне захоплення, покращує управління інструментом і знижує втому користувача Вбудована система видалення пилу, до якої можна під'єднат..
3 599грн.
2 898грн.
Телескопічна ручка Пластмасовий пневмопістолет Шланг високого тиску з захистом від вигинів і поворотними з'єднаннями з обох сторін TSS, пульт дистанційного керування для повного вимкнення мийки високого тиску Спеціальна насадка для миючого засобу Універсальний електродвигун з аксіально-кулачковим на..
2 898грн.
12 357грн.
Фіксатор вимикача для безперервної роботи інструменту Компактна конструкція корпусу для більш зручного захоплення інструменту Патрон повертається на 360°, залежно від форми матеріалу та напрямку різання, з фіксацією на кожній позначці в 90° Патрон має позначку, яка вказує лінію різу Видалення стружк..
12 357грн.
3 699грн.
3 режими роботи - свердління, свердління з ударом і довбання Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування свердла Велика гумова накладка захищає інструмент від подряпин і підвищує маневреність Ергономічна рукоятка з гумо..
3 699грн.
10 059грн.
Велика і зручна ручка для більш зручної роботи з інструментом Алюмінієвий захисний кожух (нижній) плавно переміщається, завдяки наявності спеціальних валиків, які оберігають поверхню заготовки від подряпин Ідеально підходить для виконання загального розпилу деревини Потужний двигун Зручне регулюванн..
10 059грн.
1 699грн.
Зручний 2-х позиційний перемикач для контролю температури та потоку повітря Для видалення фарби, лаку, кафельної плитки, замазки, а також розморожування залізних труб В комплекті: сопло з широкою щілиною, сопло із захистом для скла, сопло відбивач. Постачається в кейсі Захист від перегріву за допомо..
1 699грн.